У Львові тривають вирішальні бої Кубка України з тайського боксу (відео)

logo


image

Змагання стали останнім етапом відбору та підготовкою до чемпіонату світу з тайського боксу, який відбудеться в листопаді у Тайланді

Перед початком бою – спортсмени одягають монгкон. У ньому отримують настанови від тренера, роблять коло поклонів рингом. Повний ритуал включає в себе ще виконання танцю ВАЙ КРУ. Але цього слід чекати на фінальних поєдинках. Поки ж лише півфінали. Бій відбувається під традиційну музику.

Поєдинок в муай тай триває три раунди по три хвилини. Шестиразовому чемпіону світу та переможцю Всесвітніх ігор Ігорю Любченко вистачило і однієї трихвилинки, щоб вийти у фінал. Він переміг достроково.

Усі суперники – серйозні. Мені пощастило, бо влучив супротивнику в живіт у першому ж раунді, – розповів учасник кубка України Ігор Любченко. 

Є конкуренція. Хлопці ростуть. Я ще не старий, але вже трохи у віці. З’явились молоді спортсмени, які наступають на п’яти, стараються перемагати.

Ігор Любченко, як і всі учасники Кубка України готуються до поїздки на чемпіонат світу з муай тай у Тайланді, який відбудеться в листопаді.

Дуже багато титулованих спортсменів. Вся збірна України та Європи, збірна України приїхала зараз виборювати путівку на чемпіонат світу. Ми проводимо одночасно два змагання: Кубок України серед дорослих та відкритий чемпіонат Львівської області для дітей, молоді та старших, які не потрапляють в кубок України, – сказав організатор змагань Віктор Лазурко. 

На один крок ближче до поїздки на чемпіонат світу в Тайланд став Богдан Данилко. У першому раунді він поступався супернику.

Перший раунд я віддав супернику, хотів подивитися на що здатен суперник, як він б’є, які удари використовує, – учасник кубка Україна Богдан Данилко. 

Тому у двох наступних раундах, хлопець вже не давав супернику свободи дій.

Почав збільшувати темп і завдяки другому-третьому раунду отримав перемогу. Ще один бій лишився – фінальний, в якому також, думаю, отримаю перемогу, – додав Богдан Данилко. 

У тайському боксі на відміну від звичайного використовують не лише кулаки – тут в хід ідуть, лікті коліна, стопи.  А основою для захисту та атаки часто є клінч. Його у своєму півфіналі використовував киянин Олександр Горбатов

Я знав, що сьогодні буде нелегко, тому що мій суперник – досвідчений. Я намагався звести бій до клінчу –  боротьба, удари ліктями, колінами.  Я більше використовував лікті, мій суперник – коліна. Функціонально ми обоє стомились. Думаю, в третьому раунді він стомився сильніше, я наносив більше атак, і за рахунок цього й переміг, – стверджує учасник кубка України Олександр Горбатов. 

У Кубку України та відкритому чемпіонаті Львівщини беруть участь понад 300 спортсменів із 17 областей. Серед лідерів бійці Київської, Одеської та Харківської областей.