У Львові триває фестиваль «Флюгери Львова»: програма

logo


У Львові триває фестиваль «Флюгери Львова»: програма

11-12 травня у Львові відбудеться фестиваль «Флюгери Львова». У програмі – виступи відомих гуртів та пізнавальні події для різних аудиторій. «Квитком» буде добровільний внесокна підтримку українських військових.

Цьогоріч культовий міський фестиваль, що має тривалу історію (з 2003 року), буде трохи іншим, відповідним часу та стану, у якому живемо. Буде і лірика, українська поезія в музиці, і трохи драйву. Будуть події різного характеру і для різних аудиторій – дорослої та дитячої.

Розпочнеться фестиваль у суботу, 11 травня, о 10:00 із традиційного для «Флюгерів» формату – прокидання з гуртом «Мертвий півень». А у вечірній програмі того ж дня – українськапоезія від колективів «Пиріг і Батіг» і «Три кроки в ніч», і панк-рок від гурту «Бетон».

Цього року, у зв’язку з безпековими заходами, подія відбудеться не в подвір’ї міської Ратуші, як було раніше, а на новому майданчику – у Закапелку Маркіяна Іващишина. Символічно, що це буде цей закапелок, адже проєкт був заснований мистецьким об’єднанням «Дзиґа» на чолі з Маркіяном.

Програма Флюгерів 2024

11 травня, субота10:00 _ Прокидання із «Мертвим півнем». Ведучий АндрійЖолоб (Закапелок Маркіяна Іващишина)12:00 _ Військовий оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (площа Ринок)18:00 _ Лекція дослідниці Богдани Ткачук про феномен фестивалів у час війни (Закапелок Маркіяна Іващишина)18:30 _ Гурт «Три кроки в ніч» та читання поезії Софії Ленартович (Закапелок Маркіяна Іващишина)19:15 _ Лекція-представлення Марії Пігури, керівниці Офісу Lviv – the European Youth Capital 2025, проважливість статусу Молодіжної столиці Європи для Львова (Закапелок Маркіяна Іващишина)19:30 _ Гурт «Бетон» (Закапелок Маркіяна Іващишина)20:30 _ Гурт «Пиріг і Батіг» (Закапелок Маркіяна Іващишина)12 травня, неділя

13:00_Вистава «Джереґеля.ВеснянОчки» від Першого театру. Ритуал закликання весни (Закапелок Маркіяна Іващишина). Вхід вільний для дітей та їхніх батьків. Вистава рекомендована для дітей від 10 років.

Нагадаємо, фестиваль організовуютьІнститут стратегії культури та ГО «Вірменська 35», за підтримки Львівської міської ради, «Кредобанку» та компанії «Львівські круасани».

Голос Сокальщини на GoogleNewsЧитати далі

Sunday May 12th, 2024

Колектив “Веселка” з Сокаля взяв участь у Всеукраїнському фестивалі народної хореографії

Saturday May 11th, 2024

У неділю львів’ян кличуть на ярмарок на Сихові

Friday April 26th, 2024

В Червонограді відбудеться фестиваль «Великодні візерунки»

Monday April 1st,2024

У Стрию відбувся Регіональний фестиваль бандурного мистецтва

Saturday March 30th, 2024

У Сокалі і Червонограді відбулося нагородження переможців і учасників дитячо-юнацького конкурсу декламування поезії Тараса Шевченка

Thursday January 4th, 2024

Благодійний ярмарок «Дрогобицький крам» цього тижня відбудеться в межах фестивалю «Газдиня Фест»

Wednesday January 3rd, 2024

У Дрогобичі відбудеться фестиваль святкового печива та коляди «Газдиня Фест»

Thursday August 24th, 2023

На Львівщині упродовж чотирьох днів відбуватиметься Сорочинський ярмарок

Tuesday July 11th, 2023

«Палюшкові фестини для української родини»: колоритний фестиваль відбувся на Стрийщині

Sunday May 14th, 2023

Куди піти у Львівській області 14 травня: перелік подій у розрізірайонів