У Львові у 2022 році реконструюють площу перед Центром Довженка на Сихові

logo


image

Наступного року у Львові планують розпочати реконструкцію площі перед Центром Довженка на Сихові.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий під час сьогоднішнього позачергового засідання сесії Львівської міської ради. За словами мера, кошти на ці роботи передбачені у проекті бюджету розвитку на 2022 рік. Однак усе буде залежати від результатів голосування і підтримки депутатів.

Реконструкція площі перед Центром Довженка є дуже важливим проектом. На жаль, через брак коштів у бюджеті, ми не змогли розпочати ці роботи цього року. Але, наскільки я поінформований, у бюджеті розвитку на наступний рік ми передбачаємо ці кошти, щоб розпочати роботи. Це буде два блоки робіт: перший – це заміна інженерних мереж, а другий – це благоустрій самої площі. І, звичайно, треба буде попрацювати з фасадом будівлі, щоб він був сучасним і гармонійним з територією довкола.

Тому, важливо, щоб всі, хто підтримує цей проект, голосуючи за бюджет розвитку, відстояли ці кошти. Адже у місті є багато потреб, і кожна потреба є головною, але на моє переконання, для Сихова потреба реконструкції площі перед Центром Довженка не просто назріла, а вже перезріла. Сихівчани вже два роки чекають на цей проект. Я двома руками за те, щоб його реалізувати», – наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію