У Львові у промзоні збудують виробничо-складський комплекс і залізничну колію: шукають орендаря

logo


image

У Львові у районі промзони Сигнівки урочисто заклали наріжний камінь під будівництво нового виробничо-складського комплексу в межах індустріального парку – «Спарроу Парк Львів».

Ініціатором створення індустріального парку є компанія Спарроу Кепітал, що входить до групи компаній Sparrow, які працюють у девелоперських проектах, інвестування, управління майном та реалізували різноманітні проекти в галузі будівництва нерухомості загальною площею більше 240 тис. квадратних метрів. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Ми зробимо все, щоб перша черга цього парку була зведена у 2022 році, інвестор також прийде у 2022 році», – сказав Максим Чухен, директор Спарроу Кепітал.

«Коли ми готували концепцію індустріального парку, довелось ознайомитись і взяти до уваги концепцію розвитку промзони «Сигнівка» загалом. Там є повна відповідність тій меті та завданням, які ставимо ми, як ініціатори, і тим завданням та меті, які ставить місто….Ми отримали запит від більше, ніж 10 іноземних локальних компаній і ми віримо в успіх цього проекту. Виправданням цим ризикам, які бере на себе ініціатор у будівництві, є той факт, що наш попередній проект, який збудований, є на завершальній стадії поблизу Львова, у м. Городок, є залучений інвестор, підписаний договір. Ми бачимо, що ця історія успіху виправдовує цю мету і ризики. Я би хотів побажати ініціатору, управлінцям, громаді міста, щоб до етапу виведення цього проекту на ринок, залучили якісного орендаря, щоб друга черга не змусила на себе довго чекати», – розповів Тарас Ястремський, комерційний директор Спарроу Індастріз.

Будівництво розпочалось відразу після отримання дозволу на початок будівельних робіт у вересні 2021 року.

Виходячи з наявної площі ділянки, в межах якої планується створити індустріальний парк, загальна площа території комплексу становитиме 18,8242 га (з площею відводу колії).

Проектом будівництва планується збудувати індустріальний парк у кілька черг.

У короткостроковій перспективі (включно ІІ-ий квартал 2022 року) планується:

після включення індустріального парку в реєстр – укладення договору про створення та функціонування індустріального парку з обраною керуючою компанією,

завершення проектування та будівництво першої черги будівництва на території індустріального парку – виробничо-складський комплекс площею 11.740 м2;

завершення розробки технічної та робочої документації та будівництво необхідної інженерно-технічної інфраструктури індустріального парку;

належне облаштування території індустріального парку для первинних черг будівництва;

здійснювати регулярні рекламні заходи на міжнародних інформаційних майданчиках, участь у спеціалізованих виставках та конференціях.

Надалі заплановано:

в середньостроковій перспективі (2-3 роки) – завершення проектування та будівництво другої та третьої черги будівництва на території індустріального парку – виробничо-складські комплекси площею 37.680 м2;

в довгостроковій перспективі (5-8 років) – повний розвиток індустріального парку – виробничо-складські комплекси площею 63.580 м2 та інженерно-технічної інфраструктури;

на постійній основі – надання сервісів керуючою компанією учасникам парку.

Проектування та будівництво кожного окремого об’єкту нерухомості планують здійснювати у відповідності до вимог, специфікацій учасників індустріального парку та відповідно до стандартів промислових будівель Класу-А.

Профіль учасників, яким буде надаватися перевага під час реалізації процесу залучення в індустріальний парк, є таким:

машинобудування та металообробка;

логістика (urban logistics),

легка та харчова промисловість;

переробна галузь;

деревообробна, поліграфічна галузь;

інші галузі, сумісні із цими.

Виходячи із здійсненного аналізу світового досвіду та тенденцій із розміщення в Україні працемістких виробництв автомобільної галузі, легкої промисловості та металообробки, індустріальний парк «Спарроу Парк Львів» здатен залучити у вигляді інвестицій до 4 млн дол. США та створити до 60 робочих місць на 1 га території. Так очікувана загальна сума інвестицій у повний розвиток та функціонування індустріального парку становитиме близько 1.898 млн грн, загальна кількість створених робочих місць – 1000.

А місто сприяє забезпеченню району відповідними інженерними мережами та інфраструктурою, необхідними для належного функціонування індустріального парку «Спарроу Парк Львів».