У Львові в центрі легеневого здоров’я запрацює оновлена реанімація на 20 місць

logo


У комунальному підприємстві Львівської обласної ради «Центр легеневого здоров’я» з понеділка розпочне роботу сучасний оновлений реанімаційний зал на 20 місць.

Реанімаційний зал обладнаний необхідною кількістю дихальної апаратури, спеціальним моніторним спостереженням, а також централізованою окремою локальною системою подачі кисню. 

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради у Facebook.

«Відділення анестезіології та інтенсивної терапії розширюється і вдосконалюється завдяки ще одному відремонтованому приміщенню нашої лікарні. Там виконано перепланування з якісним логістичним підходом, аби пацієнтам було максимально комфортно перебувати на лікуванні, а медикам – працювати, спостерігати за хворими та надавати їм допомогу», – розповів директор лікарні Любомир Рак.

За його словами, реанімаційний зал обладнаний необхідною кількістю дихальної апаратури. Зокрема, апаратами високопоточної назальної оксигенації, апаратами ШВЛ, апаратом корекції критичних станів.

Окрім того, за словами Любомира Рака, забезпечено спеціальне моніторне спостереження, завдяки якому усі пацієнти перебуватимуть під постійним наглядом і в полі зору медиків, як з посту, так і з ординаторської.

“Аби пацієнтам реанімації, а це люди у важкому і вкрай важкому стані, забезпечити максимально комфортні умови перебування, новий реанімаційний зал оснащено 20-ма комплектами поліфункціональних ліжок з протипролежневою системою.

Зал також забезпечений централізованою окремою локальною системою подачі кисню.

Встановлена й система вентилювання з температурною корекцією та ультрафіолетового обеззараження нового типу”,  йдеться у повідомленні. 

Любомир Рак також зауважив, що усі реанімаційні ліжка Центру легеневого здоров’я станом на сьогодні, 6 листопада, зайняті хворими.

«На лікуванні знаходяться 20 пацієнтів з важкими двобічними обширними ураженнями легень. Серед них 3 породіллі. На апаратах ШВЛ перебувають 9 хворих», – повідомив Любомир Рак. 

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!