У Львові в “Епіцентрі” розповіли про наявність антисептиків, медичних масок та продуктів харчування

logo


Під час карантину мережа “Епіцентр” у Львові продовжила працювати, а також компанія почала продаж захисних масок, антисептиків, продуктів харчування.

У Львові розташовано два торговельні центри мережі, ще один – у Сокільниках. Кореспондентка 032.ua вирішила дізнатися, яка там ситуація з наявністю товарів першої необхідності. 

Представник “Епіцентру”, що розташований у Львові на вулиці Городоцькій, 302, розповів, що антисептики є, їх поставляють кожні декілька годин, однак люди усе швидко розкуповують. Медичних масок наразі немає, очікується поставка товару завтра. З їжі у наявності залишилися макарони, борошно та консерви. 

Про наявність цих товарів повідомила й працівниця “Епіцентру”, що розташований у Сокільниках на вулиці Стрийській, 30. За її словами, медичних масок та антисептиків у них зараз немає, їх поставка очікується, а продукти харчування в наявності є – олія, борошно, вода, макаронні вироби. 

“Медичних масок та антисептиків наразі в “Епіцентрі” на вулиці Б. Хмельницького, 188-А немає, коли точно будуть невідомо, очікується поставка товарів”, – повідомила представниця торговельного центру. 

Зазначимо, кореспондентка сайту 032.ua перевірила, чи спустошені полиці супермаркетів під кінець другого тижня карантину та скільки зараз коштують популярні продукти харчування у Львові. 

На головній фото ілюстративне: val.levante-emv.com