У Львові вдалося затримати телефонних шахраїв, які видурили у бабусі 400 євро

logo
153751_u_lvovi_vdalosja_zatrimati_telefonnih_sha.jpeg


Якщо їхню провину доведуть, то можуть на три роки опинитися за ґратами

Типове телефонне шахрайство із нетиповим фіналом. На Львівщині двоє аферистів просто серед білого дня видурили у пенсіонерки усі її заощадження. Жінка попросила у шарлатанів розписку. А потім швидко отямилася, що стала жертвою обману і зателефонувала в поліцію, йдеться в ТСН.12.00.

Домашній телефон 87-річної пані Антоніни задзвонив близько опівдня. Жалібний чоловічий голос сказав, що сталася біда й потрібна її допомога.

«Запитала хто, а потім сама себе видала, запитала чи то Володя,  бо внук Володя, а він каже «так». Далы розказував, що збив людину ы його затримали. Я думаю, треба його рятувати», – розповідає бабуся.

Крім “онука” зі старенькою розмовляв і псевдополіцейський. Повідомив – без грошей справу ніяк не вирішити. І сам прийшов до жінки додому за готівкою. Пенсіонерка віддала усе, що мала  – 400 євро й тисячу гривень.

«Я думаю, хай хоч розписку мене напише, він написав розписку, взяв гроші і пішов. А потім з міліції приходили брали відбитки пальців на тій розписці», – додає пенсіонерка.

За лічені хвилини жінка збагнула, що стала жертвою шахраїв. Спершу зателефонувала онукові, а вже потім у поліцію. В будинку, де мешкає Антоніна Миколаївна є дві камери спостереження – саме відео з них стало однією із зачіпок для правоохоронців.

«Була отримана оперативна інформація про те, що дані особи можуть пересуватися на автомобілі з іноземною реєстрацією. Був знайдений даний автомобіль і особи, які були в ньому, були схожі з особами наших шахраїв», – розповідає керівник карного розшуку Львівщини Сергій Богданов.

Пані Антоніна уже не вперше має справу із телефонними аферистами. Півтора роки тому у неї теж намагались видурити гроші, проте тоді вчасно із слушною порадою допомогла сусідка.

«Треба порахувати хоча б до десяти і прийняти правильне рішення, подумати, хто телефонує, навіщо, передзвонити, заспокоїтися, бо тут розраховують на  психологічно-емоційний стан і несподіванку», – радить сусідка старенької.

Тепер пенсіонерка каже, буде дуже пильною і всіх знайомих застерігатиме. Гроші старенькій повернуть лише по завершенню слідства. Зараз вони – речовий доказ у справі. Шахраї ж поки на волі, бо заплатили заставу. Якщо їхню провину доведуть, то можуть на три роки опинитися за ґратами. 


А поділитися?