У Львові вибирають директорів 5 вищих професійних училищ

logo


image

Львівська міська рада оголосила конкурси на посади директорів 5 вищих професійних училищ. Усіх, хто має відповідні кваліфікаційні навички, просять приносити необхідні документи у мерію (пл. Ринок,1, каб. 524).

Як повідомляє відділ профтехосвіти департаменту гуманітарної політики, керівників шукають для Вищого професійного училища №20 м. Львова, ДПТНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва м. Львова», Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу, державного навчального закладу «Львівське вище професійне училище інформаційно-комп’ютерних технологій» та державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова».

Окрім того, завтра оголосять конкурс на посаду керівника Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти, художнього моделювання і дизайну м. Львова.

«Є вимога законодавства про те, що всі нові керівники освітніх закладів повинні обиратись на посади на конкурсних засадах. Нам важливі професійність, фаховість та ініціативність кандидатів, адже нові директори – це нові ідеї та подальший розвиток. Просимо всіх бути активними та подавати свої пропозиції», – коментує в. о. директора департаменту гуманітарної політики Євген Бойко.