У Львові видали нові містобудівні умови на будівництво сміттєпереробного заводу

logo
233990_u_lvovi_vidali_novi_mistobudivni_umovi_na.jpeg


7 грудня виконавчий комітет Львівської міськради затвердив нові містобудівні умови та обмеження для проектування ЛКП “Зелене місто“ сміттєпереробного комплексу.

Йдеться про будівництво механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13 у Львові, – передає кореспондент сайту 032.ua.

Тепер ЛКП “Зелене місто” повинне отримати технічні умови, дозвільні документи та розробити проектну документацію на будівництво.

Прийняте сьогодні рішення також скасовує дію рішення виконкому від 10 квітня 2018 року, яким було видано містобудівні умови й обмеження на проектування заводу на Пластовій, 13.

Читайте також: Свірзький замок: як планують ревіталізувати 500-річну пам’ятку

Завод будуватимуть на ділянці, площею 6,7007 га, та на земельній ділянці, площею 2,9614 га, з цільовим призначенням – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Слід зазначити, що земельні ділянки розташовані у зоні В-2, яка передбачена для виробництв ІІ класу шкідливості. Санітарно-захисна зона складає 500 метрів, відповідно до плану зонування територій (зонінгу) Личаківського району.

Висота будівель не перевищуватиме 20 метрів, а відсоток забудови  – 80%. Окрім цього, передбачена санітарно-захисна зона (25 метрів) від комунально-побутового водного об’єкта, який розташований у межах відведеної земельної ділянки.

Нагадаємо, сім компаній зголосилися будувати комплекс переробки ТПВ у Львові.


А поділитися?