У Львові відбудеться благодійна виставка «Тварини війни»

logo


четвер 13 липня, 2023 17:45

У суботу, 15 липня, у львівському сквері «На Валах» відкриють виставку картин «Тварини війни». На картинах будуть зображені реальні історії про тварин, які також страждають від війни.

Творче об’єднання художників «НеВидумки» презентує виставку «Тварини війни». Її мета – привернути увагу до проблем тварин в умовах війни.

Виставка складається з 18 картин, які створили 11 художників із різних куточків країни, повідомляють в ЛМР.

«Цим проєктом ми хочемо
донести хвилюючу проблему руйнування зоопарків, притулків, екопарків, ферм, а також знущань над домашніми тваринами через російську агресію в Україні. На виставці ми розмістимо банери з Qr-кодами, куди відвідувачі зможуть надсилати кошти. А після туру Європою, картини розіграють на онлайн-аукціоні», – розповіли організатори виставки.

Офіційне відкриття виставки 15 липня о 12:00, вона триватиме до 20 липня. Далі картини мандруватимуть різними містами України: Луцьк, Рівне, Тернопіль,
Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Одеса, Київ.

Після туру Україною, виставка поїде до галерей Варшави, Відня та Лондона. Всі кошти, виручені від продажу картин, шляхом проведення аукціону, будуть направлені на підтримку благодійного фонду «Save pets of Ukraine».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її
мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

НА ГОЛОВНУ