У Львові відбудеться культурно-просвітницький захід з нагоди 121-річчя Катерини Білокур

logo


image

Онлайн-подію «Катерина Білокур. І нехай про неї заговорить цілий світ!» до уродин української художниці, мисткині світового рівня проведе Міжнародний інститут освіти,  культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».

Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє газета День.

Читай також:  На Прикарпатті запрацює резиденція Святого Миколая з “живою” шопкою

Захід працівники інституту проведуть у межах проєкту «Східний світ діаспори: Спільномова», і це – нова комунікаційна платформа для діалогу між українцями східної діаспори та Україною, призначена для взаємодії представників громадських організацій східної діаспори та України.

У МІОКу розповідають, що її мета – регулярне спілкування й обмін досвідом, а також підвищення кваліфікації лідерів і членів ГО, педагогів українознавчих шкіл, керівників художньої самодіяльності.

Учасники події матимуть змогу послухати розповідь старшої наукової співробітниці Національного музею українського народного декоративного мистецтва (м. Київ) Ірини Мусієнко про життя і творчість Катерини Білокур,  побачити її картини і переглянути відео з Меморіального музею-садиби Катерини Білокур в с. Богданівка.

Також учасники події  розповідатимуть про своє об’єднання чи громадську організацію та її досягнення, анонсують події, обміняються контактами і досвідом і запропонують культурну співпрацю.

«На наших заходах ми говоритимемо спільномовою – мовою порозуміння, підтримки та пошани», – зазначають у МІОКу.

Участь в онлайн-події «Катерина Білокур. І нехай про неї заговорить цілий світ!», а відбудеться вона 5 грудня о 15.00, – безкоштовна. Усіх охочих долучитися просять зареєструватися до 2 грудня включно за посиланням. 

Підписуйтесь на наш Telegram, цікавий Youtube-канал та приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook про все українське. Не набридаємо повідомленнями, тільки цікаві новини!