У Львові відбудеться суд щодо будівництва готелю у парку “Знесіння”

logo


152135Завтра, 20 грудня, о 13:00 у Львівському окружному адміністративному суді за адресою вул. Чоловського, 2 відбудеться чергове судове засідання щодо незаконної реєстрації об’єкту незавершеного будівництва на вулиці Довбуша, 15. Про це повідомляє кореспондент Форпосту.

Головуючий суддя Н. Кухар.

Прозивачем у справі виступає Заступник військового прокурора Західного регіону України в інтересах держави в особі Кабінет Міністрів України. Відповідачем –  Міністерство юстиції України, Державний реєстратор Обласного комунального підприємства Львівської обласної ради Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки Бірак Євгеній Васильович. Третьою особою у справі є ТзОВ «АрхіБуд» та Громадська організація «Правозахисний Центр імені генерала УНР Володимира Сікевича».

На вул. Довбуша, 15 (парк «Знесіння») розпочато будівельні роботи з будівництва готельного комплексу. Роботи проводить ТзОВ «АрхіБуд». Ухвалою Господарського суду Львівської області забезпечено позов Військового прокурора про заборону ТзОВ «АрхіБуд» проводити будь-які роботи на цій території.

Нагадаємо, Львівський апеляційний господарський суд визнав недійсним договір оренди земельної ділянки у парку «Знесіння» і відхилив апеляційну скаргу ТОВ «АрхіБуд».