У Львові відбудеться виїзна акція з безкоштовного чіпування собак

logo


У Львові протягом 7-8 вересня відбудеться виїзна акція з безкоштовного чіпування домашніх собак. Акцію проводитиме ЛКП «Лев» спільно з ініціативою Аnimal-id у трьох міських локаціях.

7 вересня процедуру ідентифікації (чіпування) можна буде пройти з 17:00 до 20:00 на території вигульного майданчика у парку ім. Івана Франка. 8 вересня з 9:00 до 11:00 безкоштовне чіпування робитимуть собакам на території вигульного майданчика на вул. Стрийській, 75, а з 13:00 до 15:00 – біля кінотеатру ім. О. Довженка (просп. Червоної Калини, 81).

Для безкоштовного чіпування із собою необхідно взяти свій паспорт, ветеринарний паспорт собаки та привести із собою тварину. Перш ніж проходити процедуру чіпування власники тварини мають зареєструвати її у міському реєстрі. Після чіпування необхідно буде придбати жетон (якщо власник тварини його ще не має) та в подальшому верифікувати дані у міському реєстрі.

Нагадаємо, що безкоштовно прочіпувати тварину можна також у ветклініці ЛКП «Лев» (вул. Промислова, 56), у Центрі здоров’я для тварин «Доктор Vet» (вул. Любінська, 164-А), у ветклініках ZAGAVET (вул. Київська, 17), «Рекс» (вул. Пильникарська, 8А) та у ветеринарному кабінеті на вул. Пулюя, 40.

Детальнішу інформацію про процедуру чіпування можна прочитати на сайті Аnimal-id за цим посиланням.