У Львові відбулася презентація другого видання Біблії українською мовою

logo


Друге видання перекладу Біблії у ЛьвовіУ Львові на заході, організованому Українським Біблійним Товариством, відбулася презентація другого видання Біблії українською мовою, яке включає девтероканонічні книги. У заході взяли участь значущі фігури церковного та наукового життя.Джерело:loda.gov.ua

Це видання є кульмінацією двадцятип’ятирічної роботи перекладачів, редакторів, мовознавців та вчених з України та інших країн. Серед гостей були Василь Дорош, керівник відділу з питань релігій та національностей Львівської ОВА, Григорій Комендант, голова Українського Біблійного Товариства, та Бернт Олсен, представник Норвезького Біблійного Товариства.

«Процес створення цього перекладузайняв 25 років. Популярність цього видання показує сильний інтерес суспільства до сучасного розуміння Слова Божого. Справжнім визнанням для нас буде те, коли ці тексти будуть не просто прикрашати бібліотеки, а стануть предметом читання», — сказав Василь Дорош.

За інформацією Міністерства культури, реалізація сучасного перекладу Біблії українською мовою була ключовим завданням Українського Біблійного Товариства з моменту його заснування.

Цей новий переклад Бібліїзаповнює відчутну прогалину в доступності сучасного релігійного тексту для українців. Це важливий крок на шляху до більш глибокого розуміння та єдності в інтерпретації Слова Божого.

Читайте також:

У Софії Київській відбулася урочиста презентація нового сучасного перекладу Біблії

Українське Біблійне Товариство є міжконфесійною організацією, що займається перекладом, друком та розповсюдженням Біблії й біблійної літератури. Товариство було засновано 1991 року і є частиною глобальної мережі Об’єднаних Біблійних Товариств.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Become a patron at Patreon!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238(Приват)

Photo of Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціаціїжурналістів, видавців і мовників, “Новомедіа”.