У Львові відбулася публічна консультація у сфері догляду за дітьми

logo


Наразі проводиться серія публічних консультацій національного та обласного рівнів.

29 вересня у Львові команда Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей зібрала громадські організації, представників місцевої влади,високопосадовців та експертів з багаторічним досвідом, щоб подискутувати про систему догляду дітей в Україні.

На заході під час обговорень були напрацьовані пропозиції можливих рішень у сферах альтернативної форми сімейного виховання, усиновлення, зміцнення сімей, превенції розлучення дитини і родини. Також експерти висловили свої професійні думки щодо надання соціальних послуг, теорії змін у сфері кращого догляду, інклюзивної та спеціальної освіти. Саме спільні міжсекторальні обговореннястануть основою  дорожньої карти реформування системи догляду за дітьми.

«Наразі ми проводимо серію публічних консультацій національного та обласного рівнів. Ми збираємо експертів по всій країні у Львові, Києві, Житомирі, Дніпрі, Харкові, Полтаві, Одесі та Луцьку. В нашій державі вже було багато зроблено у формуванні системи догляду дітей, важливо проаналізувати досвід, визначити кращі практики та знайти нові рішення для зміни системи догляду, адже політика щодо дітей – це один здержавних пріоритетів», – коментує захід керівниця Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей Ірина Тулякова.

Серед учасників публічної консультації були заступниця керівника Офісу президента України Юлія Соколовська, начальник Служби у справах дітей Львівської обласної військової адміністрації Володимир Лис, директор Львівського обласного центру соціальних служб Ярослав Бордіян, а також інші представники міжсекторальних установ та організацій.

Нагадаємо,що Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей створено за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, Першої Леді Олени Зеленської та за підтримки Президентки Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн. Також Координаційний центр є консультативно-дорадчим органом Кабінету міністрів України і здійснює діяльність за підтримки Європейського Союзу та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Публічні Консультації З Догляду Дітей (3)

Публічні Консультації З Догляду Дітей (4)