У Львові відбулись масштабні змагання «Ukrainian Combat games»

logo


У середу, 5 грудня, відбулись змагання «Ukrainian Combat games: Tatami&Mats». Змагання проходили у палаці спорту «Галичина» і були присвячені Дню Збройних сил України. На масштабному заході розігрували шість титулів та проходили показові виступи спортсменів із різних видів спорту.

Спортсмени Львівської обласної федерації кіокушинкай карате та спортивного клубу «Канку» продемонстрували глядачам тамесіварі. У титульному поєдинку з кіокушинкай карате змагалися Любомир Загорбенський та чемпіон України серед молоді Ростислав Ференц. Кубок карате виборювали призери чемпіонатів Європи Віталій Демчишин та Кирило Рябошапко.

Традиційне джиу-джитсу показали призери чемпіонатів світу та Європи Максим Смірнов та Дмитро Марчук. А у титульному поєдинку з джиу-джитсу змагалися чемпіон Всесвітніх ігор 2017 року, чемпіон Європи срібний призер ЧС, чемпіон світу серед молоді Богдан Мочульськимй та срібний призер ЧС серед молоді Максим Гараськін.

У титульному поєдинку за Кубок Ukrainian Combat Games-2018 із самбо змагались майстри спорту України, призери Кубку світу Анатолій Тарасенко та Олександр Шевченко. Львівський клуб «Галицькі леви» продемонстрував глядачам бойове мистецтво хортинг, яке виникло в Україні.

Всі фото Євгена Кравса

Свою майстерність показала одна з найбільших та найвідоміших шкіл капоейри у світі – Grupo Senzala de Capoeira. Під час змагань відбулися два поєдинки із боротьби на поясах Алиш. Свої вміння у цьому виді спорту демонстрували чемпіонка Європи Софія Шишак та чемпіонка України Вікторія Сукретна. Із чоловіків на килим вийшли чемпіон світу та Європи Андрій Куник та віце-чемпіон світу Ярослав Мосіндз.

Перед глядачам виступили спортсмени з осередку Української федерацій Айкідо Yoshinkan Aikido Lviv під керівництвом Володимира Ващишина. Найзапеклішим був титульний поєдинок у національному виді спорту фрі-файті. У ваговій категорії до 69 кг зустрілися чемпіон Івано-Франківської та Чернівецької областей Дмитро Солтис та чемпіон України серед юнаків, чемпіон Тернопільської області з фрі-файту Олег Прокопів.

На змаганнях виступали також столичні черлідерки «Red Foxes». Почесною гостею шоу-вечора була відома українська спортсменка, чемпіонка світу з таїландського боксу муей-тай за найпрестижнішою версією WBC Muaythai Олена Овчиннікова. Під час заходу їй вручили посвідчення майстра спорту України Міжнародного класу.

Довідково: Ukrainian Combat Games – це мультиспортивний шоу-турнір, де на одній арені збираються кращі представники бойових мистецтв. Всеукраїнські ігри єдиноборств беруть свій початок з 2011 року, коли було проведено перший турнір подібного формату. Саме Україна стала першою державою, в якій провели національний формат Всесвітніх ігор з бойових мистецтв.