У Львові відбулися заходи у рамках Дня пам’яті та примирення

logo


13:42
08.05.2021

У Львові відбулися заходи у рамках Дня пам'яті та примирення

Заходи у рамках Дня пам’яті та примирення відбулися у Львові на території колишнього концтабору “Шталаг 328”, повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

Представники громадськості, місцевої влади та дипломатичного корпусу поклали квіти до пам’ятного хреста на місці концтабору та запалили лампадки у пам’ять про загиблих.

Представники духовенства провели панахиду за загиблими, після чого відбувся мітинг.

“За шість років війни мільйони українців загинули. Це не просто цифри чи статистика – це скалічені людські долі та втрачені життя. Сьогодні ми згадуємо всіх тих, хто воював на фронтах Другої світової війни. Тих, хто був в окопах, загинув під час бомбардувань, у полоні чи концтаборах. Ми згадуємо усіх тих, хто воював проти нацизму і звільняв українські землі… Такі трагічні події не мають ніколи повторитися”, – сказав заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Концтабір “Шталаг 328” був організований німецькою владою на Цитаделі у Львові у 1941 році та проіснував до 1944 року. За час існування табору в ньому загинули майже 140 тисяч військовополонених різних національностей.