У Львові відбувся Молитовний сніданок за перемогу України на теренах УКУ

logo


Молитовний сніданок УКУУ стінах Українського Католицького Університету (УКУ) недавно пройшов щорічний Молитовний сніданок за Перемогу України, що зібрав військових, медиків, освітян, духовенство, волонтерів та представників влади для спільної молитви.

Джерело:loda.gov.ua

На території УКУ втретє провели Молитовний сніданок, який зібрав представників різних сфер суспільства для спільної молитви за перемогу над агресором. Учасники заходу спільно виконали Державний Гімн України та вшанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною мовчання. Це дійство відображає глобальну традицію молитовних сніданків, яка практикується у понад 120 країнах світу.

У Львові відбувся Молитовний сніданок за перемогу України на теренах УКУ

Христина Замула, заступниця начальника Львівської ОВА, наголосилана значенні єдності та віри у важкі часи:

«В часи війни, коли кожен день принесе нові випробування, наша єдність у молитві стає незаперечним доказом незламності духу та віри у світле майбутнє України.»

Вам сподобається:

Відбувся 18-й Український молитовний сніданок у Вашингтоні

Молитовний сніданок у Львівській області проведено вчетверте, і це вже стає доброю традицією, ініційованою організацією «Всеукраїнський собор» та Львівською обласною радою. Захід відзначається щирістю та відданістю учасників.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Become a patron at Patreon!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні.5168 7574 2431 8238 (Приват)

Photo of Анатолій Якобчук

Засновник та головний редактор “Слово про Слово”, видання з християнським корінням. Служить пастором. Його особисте життявідзначається відданістю родині: він є люблячим чоловіком і батьком трьох дочок, що додає йому натхнення у професійній сфері.

Back to top button