У Львові відбувся тренінг про психологічну структури людини (ФОТО)

logo


У Львові відбувся тренінг про психологічну структуру людини (ФОТО)

У Львові відбувся тренінг про психологічну структури людини, фото Дмитро Колос

Зокрема кожен мав безпечний простір, де міг висловитись, поділитись власними переживаннями та думками, що бентежать у ці несприятливі часи

У Львові відбувся психологічний захід про внутрішню дитину.

Про це повідомив кореспондент ІВЧетверта студія.

Захід провели психолог коуч, кандидат у психотерапевти у напрямку когнітивно-поведінкової терапії Василина Джебженяк та лікар та магістр психології, психолог Роксолана Вольська.

Присутні мали змогу долучитись до спільного аналізу та терапії завдяки метафоричним асоціативним картам.

Зокрема кожен мав безпечний простір, де міг висловитись, поділитись власними переживаннями та думками, щобентежать у ці несприятливі часи.

Фахівці психологічної справи підходили до виконання своєї роботи творчо: використовували також заспокійливі медитації, завдяки яким можна прийти в тонус та зосередитись на важливому; демонстрували техніки арт-терапії, що також вважаються визнаними та ефективними у психологічній практиці.

Основна ціль сеансу полягала у пошуку та відновлення здорового контакту з власною дитиною, що символізує творче начало, інтуїцію, творчість у житті кожногоіндивіда.

Психологині якісно виконали свою частину завдання та спрямували клієнтів на нові, більш продуктивні та високоорганізовані етапи пізнання, надавши індивідуальні рекомендації кожному.

Організатори – centr BALANCE та SeverMax studio

Дмитро Колос для ІВ Четверта студія, фото автора 

Коментарі

Позначки:Львів, психологія