У Львові відбувся чемпіонат області із черлідингу

logo
65086_u_lvovi_vidbuvsja_chempionat_oblasti_iz_c.jpeg


У Львові визначали найкращих черлідерок області. Турнір зібрав більше сотні панянок. Змагалися і діти, і дорослі дівчата.

Номери учасниці демонстрували у двох напрямках – джазі та фрістайлі – виступі з помпонами. Спершу відбулися сольні виступи. На виступ у спортсменок було півтори хвилини.

«Звертаємо увагу на нятягнутість стоп, виконання у такт музики, на постановку вправи. Вжливе і загальне враження. Ну, воно суб`єктивне. Тому що, комусь подобається блондинка, а комусь – брюнетка. Тому останній пунк є суб`єктивним», – розповіла суддя змагань Наталя Блажко.

Також спортсменки мірялися силами у дуетах, квартетах і командах. Тут уже складніше завдання: адже відповідаєш не лише за себе, а й за парнерку. З нею маєш працювати синхронно і гармонійно. Черлідерки Настя і Дарія, які працюють у дуеті, зізналися: «Інколи бувають і сварки, і конфлікти. Можемо посперечатися. Але на змаганнях збираємося і все добре».

Черлідинг поєднує елементи акробатики, танцю і навіть аеробіки. Більшість учасниць турніру – новачки, які починали «з нуля».

«Було дуже страшно, що я забуду танець. Але допомогла моя тренерка, яка казала, що я молодець, розумниця. І мені все вдалося», – розповіла 8-річна Ярина, яка лише вдруге виступає на публіці.

Хоча серед учасників були й досвідчені гімнастки. Як от Тетяна Возняк і Анна Кручок. Дівчата розповіли: «Загалом гімнастика і черлідинг є подібними. Але тут складніші і потіжніші стрибки. Також є номінація з помпонами, якої в гімнастиці, звичайно, немає».


А поділитися?