У Львові відбувся дитячий турнір із вуличного баскетболу

logo


У Львові відбувся дитячий баскетбольний фестиваль «Веселі старти». На юних атлетів чекали естафети, конкурси і наостанок – турнір із вуличного баскетболу. Тут дуелі тривають по 10 хвилин,а команди складаються із 3 гравців.

Стрітбол – видовищний, контактний і дуже динамічний. Вимагає багато силової роботи та блискавичних рішень. А ще, зазначають спортсмени, забирає більше сил, ніж класична гра.

Учасниця Ірина Кочан каже: «Там треба думати, мислити,куди бігти. Бо можеш впасти і – все, втрата м’яча і можна через це програти». Її колега по команді Вікторія Петришак додає: «Мені більше подобається все-таки класичний баскетбол. В нього легше грати, менше задихаєшся».

Гравці у баскетбол просто неба мають завжди бути готовими до примх погоди. Учасники Вадим Коваль і Олег Шекета запевняють: «Спека нас не зупинить». За нагороди на дебютних «Веселих стартах» змагаються 8 команд хлопців, які спершу міряються силами всередині двох груп. А потім зійдуться у стикових дуелях. А 5 дівчачих колективів борються за місця на п’єдесталі за круговою системою. Тобто кожна команда зійдеться віч-на-віч зі всіма опонентами.

Організатор Едуард Скрипець розповідає: «Це для дітей віком з 8 до 12 років. Це для наймолодших баскетболістів, які тільки починають робити свої перші кроки».

Для юних атлетів цей турнір – хороша нагода перевірити, як проводили канікули опоненти, з якими змагаються у шкільній лізі. Били байдики чи нарощували м’язи. Баскетболісти Ілля Нестеренко і Юліан Богуславський кажуть: «Цікаво подивитися, чого навчилися опоненти за літо. Видно, що тренувалися хлопці».

Організатори мають намір зробити «Веселі старти» традиційними і проводити перед стартом нового навчального року.