У Львові відбувся масштабний Кубок області з черлідингу

logo


У Львові відбувся Кубок області з черлідингу, на якому позмагалися аж 600 учасниць. Ці змагання дали відлік новому сезону у цьому спорті. Свою вправність продемонструвати черлідерки усіх вікових категорій – від дітей до дорослих.

Наймолодшим учасницям проекту усього по 3-5 років. Серед них і квартет «Nancy Dolls». Разом із юними спортсменками проживала увесь виступ наставниця Сейме Ільясова. Тренерка каже: «Для дівчаток ця підготовка була дуже складною і дуже насиченою. Я пишаюся ними. Тим, що вони змогли вийти на майданчик, не заплакали, зібрались, показали нам клас. У тренера на першому місці має бути любов до дітей, віддача своєї енергії для цих маленьких гарних створінь».

Елементи танців та гімнастики, складні постановки. До черлідерок високі вимоги. На Кубку області перевіряли свої вміння у фрістайлі, тобто виступах із помпонами, а також у дисциплінах «джаз» і «хіп-хоп». Окрім майстерного і злагодженого виконання елементів, важливим є і артистизм спортсменок. Вміння створити настрій на майданчику.

Оскільки сезон лише стартував, спортсменки мають нагоду випробувати нову програму, свіжі костюми та образи. Учасниці «Lviv angels» Аня Василевич і Єва Костюк розповідають: «Нам найбільше подобається виступати із помпонами. У нас на кожен танець є інші помпони та костюми». Їхня одноклубниця Софія Клим додає: «Головне — не відпускати помпон під час виступу. Інакше втратимо 5 балів».

Локальні старти також є підготовкою до Кубка України, який наприкінці листопада прийме Запоріжжя. Президентка обласної федерації черлідингу Наталя Блажко розповідає: «На Кубок України поїде 180 учасниць від Львова — від найменших до дорослих. Ми їдемо такою великою командою, двома клубами – «Lviv angels» та «Nancy Dolls».