У Львові відбувся міжнародний турнір зі стрільби з лука «Золота осінь»

У суботу, 14 вересня, у Львові завершився міжнародний турнір зі стрільби з лука «Золота осінь». Він є одним із найдавніших в Україні. Цьогоріч для участі у турнірі заявили рекордну кількість учасників — понад 280 спортсменів, які представляли збірні команди Білорусії, Великої Британії, Грузії, Ізраїлю, Польщі, Узбекистану, США, 11 областей України та м. Київ. Вирішальні виступи у фіналі та нагородження переможців відбулося в центрі Львова на проспекті Свободи біля Опери.

У командних змаганнях як серед жінок, так і серед чоловіків перемогу святкували львівські спортсмени. Перше місце зайняло тріо лучниць: Ольга Сенюк, Жанна Наумова та Катерина Соколенко. Вони перемогли учасниць із Чернівців та Білорусі, які зайняли на подіумі другу та третю сходинку.

Усі фото Євгена Кравса для ZAXID.NET

Серед чоловічих команд найвлучнішими були львів’яни: Олександр Бойко, Георгій Іваницький та Маркіян Івашко. Вони обійшли у фіналі команди з Сум та Білорусі, які зайняли друге і третє місця.

В ідивідуальних змаганнях серед жінок переможницею стала білоруска Александра Куратнік. На другому місці Єлизавета Сікало з Черкас, а на третому львів’янка Жанна Наумова. В особистих змаганнях серед чоловіків переміг Георгій Іваницький зі Львова. Друге місце в сумчанина Олексія Гунбіна, а третім став Святослав Царанков з Білорусі.

Перший турнір «Золота осінь» провели у Львові ще у 1963 р. До того ж саме у Львові у 1931 році було створено міжнародну федерацію стрільби з лука. А турнір «Золота осінь» є одним з основних рейтингових змагань лучного сезону України і включений до міжнародного календаря Всесвітньої федерації стрільби з лука.