У Львові відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо Lviv judo open cup – 2017

У Львові, в спорткомплексі НСБ ЛВС МОУ, велотрек СКА (вул. Клепарівська 39а) відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з дзюдо Lviv judo open cup 2017.

У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 18 регіонів України, серед яких і дзюдоїсти ЛДУФК університету, які боролися у старшій віковій групі, серед якої було чимало титулованих спортсменів. Зокрема, переможці і призери параолімпійських ігор (слабкозорість), чемпіонатів та кубків Європи, України з Дніпра, Рівного, Івано-Франківська, Львова, Запоріжжя, Луцька, Хмельницького та інших регіонів України.

Незважаючи на такий представницький клас спортсменів, студенти кафедри атлетичних видів спорту не знітилися, проявили мужність, наснагу та жагу до перемоги і вибороли весь комплект медалей. А саме: у змаганнях жінок перші місця посіли майстри спорту України Орчакова Юлія (41 ФФВ, в.г. 52 кг), Денисюк Марія (42 ФС, в.г. 63 кг), Тріфан Вікторія (22 ФС, в.г. 78 кг). Срібні нагороди вибороли першокурсниці Лоїк Василина (1-ФК, в.г 57 кг), Сонсядек Віталія (2 ФС, в.г. 70 кг). Бронзові медалі завоювали Макурова Валерія (42 ФС, в.г. 78 кг), Чепа Вікторія (2 ФС, в.г. 52 кг).

У змаганнях чоловіків у ваговій категорії до 60 кг весь п’єдестал зайняли наші студенти (Костишин Костянтин (32 ФС, 3 м.), Тихоновський Максим (21-ФК, 2 м.), Костюк Руслан (22 ФС, 1 м.). У ваговій категорії до 66 кг бронзову нагороду здобув Горбунов Олександр (32 ФС). Золоту нагороду, а разом з нею і приз за кращу техніку на турнірі виборов Маційовський Володимир (22 ФС в.г. 73 кг). Бронзу отримав майстер спорту, переможець та призер кубків та чемпіонатів Європи й України Овчаренко Олег (35 ФС), щоправда, після чемпіонату світу в м.Загребі (Хорватія) він боровся не у своїй ваговій категорії. У ваговій категорії до 81 кг срібло виборов студент 42 ФС майстер спорту України Максимов Нікіта, який у надзвичайно напруженому та видовищному поєдинку поступився чемпіону Параолімпійських ігор Лондона ЗМС О.Косінову. У ваговій категорії до 100 кг друге місце посів Гричан Артур (32-ЗЛ).

Окрім цього, надзвичайно велику фізичну та методичну допомогу в організації та проведенні даного турніру надали студенти: Шершінь Андрій (31 ФФВ), Фірцович Олег (31 ФФВ), Сарабун Євген (32 ФС), Линдюк Микола (1-ФК), Захарків Олег (1-ФК), Дерев’яний Андрій (21-ФК), Костюк Андрій (42-ЗЛ).