У Львові відкриється виставка арт-об’єктів із вторсировини

logo
193159_u_lvovi_vidkrietsja_vistavka_art_ob_ektiv.jpeg


У Львові 14 червня відкриється виставка арт-робіт із вторсировини, над якими, в рамках еко-проекту «Друге життя», працювали українські студенти. 

Учасники проекту представлять на широкий загал власні арт-інсталяції, виготовлені з пластикових, жерстяних, скляних пляшок, паперу та іншої вторсировини, повідомили кореспонденту Укрінформу організатори виставки. 

“Експозиція виставки включає арт-об’єкти з різноманітної вторсировини, а також конструкції, для виготовлення яких учасники використали близько 1000 жерстяних банок, 700 пластикових пляшок, 10 кг скла, 25 кг металу, 150 паперових склянок та 5 кг макулатури. Загалом буде представлено 11 об’єктів, що створювались безпосередньо у Львові протягом червня.  Їхні автори – українські студенти творчих спеціальностей з різних вишів України, яким небайдужа тема роздільного збору сміття та проблема нераціонального використання ресурсів”, – розповіли організатори еко-проекту.

У такий спосіб вони розраховують осучаснити підхід до обговорення екологічної теми та привернути увагу якомога більшої кількості людей.   

Читайте також: Мінрегіон пропонує “скасувати” обов’язкові сміттєпроводи у багатоповерхівках

Переглянути щоденник створення учасниками арт-об’єктів із вторсировини можна на сторінці Facebook-події «Друге життя», а також шукати новини проекту за хештегом #друге_життя. Мистецька резиденція та виставка еко-проекту «Друге життя» відбуваються за підтримки компанії Carlsberg Ukraine.

Виставка об’єктів триватиме в арт-просторі  Музейно-культурного комплексу «Львіварня»  до кінця червня. Захід  відбуватиметься  за підтримки  компанії Carlsberg Ukraine. 


А поділитися?Вам має сподобатись...