У Львові відкриють перший в Україні хаб для жінок-ветеранів

logo


У Львові відкриють перший в Україні хаб для ветеранів-жінок, який створили волонтери. ReHub стане простором для фізичної та психологічної реабілітації жінок-ветеранок. Про це пише “Твоє місто”. 

Львів стане першим містом в Україні, де запрацює цей простір. У хабі ветеранки серед іншого зможуть отримати консультацію щодо проблем зі здоров’ям.

Жіночий ветеранський хаб відкриють у Центрі реабілітації учасників АТО “Фенікс”, що розташований на території Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні.

За детальною інформацією можна звертатися за телефоном: (097) 952 02 90.

Во Львове откроют первый в Украине хаб для ветеранов-женщин, который создали волонтеры. ReHub станет пространством для физической и психологической реабилитации женщин-ветеранок. Об этом пишет “Твой город”. 

Львов станет первым городом в Украине, где заработает это пространство. В хабе ветеранки среди прочего смогут получить консультацию по проблемам со здоровьем.

Женский ветеранский хаб откроют в Центре реабилитации участников АТО “Феникс”, который расположен на территории Львовской областной клинической психиатрической больницы.

За подробной информацией можно обращаться по телефону: (097) 952 02 90.