У Львові відкрили арт-центр Павла Гудімова «Я Галерея»

logo


У вівторок, 10 вересня у Львові на вул. Шота Руставелі, 8а відбулося відкриття арт-центру відомого куратора мистецьких проектів та музиканта Павла Гудімова «Я Галерея». Першою експозицією в мистецькому центрі стала виставка видатного українського художника Ігоря Яновича під назвою «Чорне».

У програмі відкриття також запланована зустріч із самим Ігорем Яновичем, яка триватиме до 19:00. Далі відвідувачів арт-центру чекатиме музична програма від джазового контрабасиста Марка Токара.

У Львові Павло Гудімов відкрив свій третій арт-центр після Києва і Дніпра (фото Дивись. Інфо)

«Я Галерея» уже 12 років працює в Києві, та 6 – у Дніпрі. Кураторська діяльність Павла Гудімова у Львові розпочалася ще у 2008 році виставкою Павла Макова «Сад» у галереї «Дзиґа». Серед знайомих львів’янам масштабних проектів Павла Гудімова: «Тіні забутих предків» (2016), «Metropolis. Минулі утопії майбутнього» (2018), Іван Левинський. Імпульс (2019) та актуальна виставка «Ангели» , що триває в Палаці Лозинського та музеї Пінзеля.

У процесі реалізації цих проектів сформувалась команда «Я Галерея» у Львові. Окрім самого Павла Гудімова до неї увійшли реставраторка та музеологиня Світлана Тимків, історикиня Наталія Матлашенко, філософиня Олена Груба та журналістка Мирослава Ляхович.