У Львові відкрили пам’ятник 22-річному Герою Небесної Сотні (Відео)

logo
171612_u_lvovi_vidkrili_pam_jatnik_22_richnomu_g.jpeg


Пам'ятник Ігору Костенку
Пам’ятник Ігору Костенку

5 канал

Львів

20.02.2018 17:27

Ігор Костенко загинув чотири роки тому – 20 лютого, на столичній вулиці Інститутській

За темою

У Львові відкрили пам’ятник Герою Небесної Сотні. У камені увічнили 22-річного Ігоря Костенка, студента Національного університету імені Івана Франка. Як передає “5 канал”, двометровий п’єдестал із погруддям встановили у внутрішньому подвір’ї географічного факультету, на якому він навчався.

На відкриття пам’ятника зібралася молодь, педагоги та духовенство. Автор меморіалу – скульптор Володимир Цісарик. Уродженець Тернопільщини Ігор Костенко загинув чотири роки тому – 20 лютого, на столичній вулиці Інститутській. Раніше у Львові вшанували всіх загиблих Героїв Небесної Сотні. Жалобну акцію влаштували на Личаківському кладовищі, де поховані активісти Майдану.

“Я вважаю, що найбільша їхня заслуга – це те, що вони розбудили суспільство, людей. Кожна людина зрозуміла, що вона на своєму місці відповідальна і повинна щось робити. Інакше ніяких змін в нас не буде. Ота гідність, честь, відстоювання своїх інтересів, правди – оце те, що їхній подвиг показав, що тільки так можна боротися за Україну”, – вважає сестра Героя Небесної Сотні Володимира Бойківа Ірина Ільків.

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею:

Майдан вшановує героїв Революції Гідності


А поділитися?