У Львові відкрили рух на Городоцькому мості

logo


Міст на вул. Городоцькій у Львові відкрили для проїзду транспорту. Однак рух транспорту наразі матиме там швидкісне обмеження. У департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР просять водіїв дотримувати встановлених правил.

«Городоцький міста вже відкрито для проїзду транспорту. Дякуємо підряднику, який завдяки залученню до робіт великої кількості техніки, незважаючи на погодні умови, впродовж кількох днів виконав основні роботи з нанесення третього шафу асфальту на мості», — повідомив Олександр Одинець, в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Тут ще триватимуть додаткові роботи. Підрядна організація ТзОВ «Онур» має нанести розмітку, облаштувати острівці безпеки, з’їзди на бічні вулички, встановити турнікети та бар’єрне обгородження. На час проведення цих робіт можливе ситуативне обмеження проїзду транспорту.

Нагадаємо, ремонтні роботи на мості на вул. Городоцькій розпочалися в понеділок, 12 серпня, на ділянці від вул. Сяйво до вул. Городоцька, 172. Підрядна організації «Онур» мала нанести третій шар асфальту. Дощі дещо затягнули роботу. Тому, щоб встигнути, компанія залучила велику кількість техніки. Додаткові роботи триватимуть до 14 вересня.

На ці роботи було передбачено 6,4 млн грн.