У Львові відкрили сучасний громадський простір

logo


10

Поширень

В Україні громадська організація «Антикорупційний штаб» запустила інтерактивну карту вакцинації, що дозволяє у кілька кліків знайти найближчий пункт вакцинації, ознайомитись зі статистикою щеплень та, за потреби, повідомити про порушення.

Про це пише Іtc.ua.

Додатковий функціонал карти полягає у тому, що вона автоматично рахує можливо втрачені дози вакцини.

Карта автоматично обробляє відкриті дані, що публікуються Національною службою здоров’я України. Вона охоплює всю територію України від маленьких сіл до великих міст (за винятком тимчасово окупованих територій), є безплатною, має форму зворотного зв’язку та можливість повідомити про порушення пов’язані з процесом вакцинації в України.

: Ohra Home: як мами дітей з інвалідністю створюють стильну постіль

Кожен флакон вакцини AstraZeneca містить 10 доз, які можна використати впродовж 6 годин. Невикористані – утилізуються. На основі даних НСЗУ Карта в автоматичному режимі обліковує ймовірно утилізовані дози: як по Україні загалом, так і за кожним окремим пунктом вакцинації.

«До Антикорупційного штабу регулярно звертаються зі скаргами на порушення в процесі вакцинації. Це і вакцинація в порушення етапів визначених МОЗ, і недотримання соціальної дистанції, і надмірна утилізація вакцин. Відтепер кожен українець має змогу побачити наявні пункти вакцинації та статистику використання ними вакцин, а також повідомити про порушення, на яке обов’язково відреагують наші юристи», – зазначив голова Правління ГО «Антикорупційний штаб» Сергій Миткалик.

Нагадаємо, на Полтавщині запустили телемедицину.

Як ми повідомляли раніше, у Франківську за грантові гроші облаштують Центр альтернативної медицини для дітей.

Усі фото: vac.shtab.net.

10

Поширень