У Львові відкрили виставку на честь українських добровольців російсько-грузинської війни (Відео)

logo
201046_u_lvovi_vidkrili_vistavku_na_chest_ukraji.jpeg


'УНСО – 25 років за українську державність'
“УНСО – 25 років за українську державність”

5 канал

Львів

19.07.2018 22:33

Упродовж 10 років організатори збирали все, що нагадує про бої за абхазьке селище Шрома

Виставку військової атрибутики “УНСО – 25 років за українську державність” відкрили у Львові. Присвятили її річниці участі добровольців української націоналістичної самооборони в російсько-грузинській війні.

Зокрема, згадали бій за абхазьке селище Шрома 19-го липня 1993 року. Впродовж 10 років організатори збирали все, що нагадує про ці дні. Військовий одяг, зброя та боєприпаси привезені з зони бойових дій в Абхазії, Придністров’ї та Чечні.

За темою

Перед відкриттям виставки люди вшанували пам’ять загиблих учасників боїв поминальною літургією в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, а до могил загиблих, що поховані на Личаківському кладовищі, поклали квіти та запалили лампадки.

“Для нас 19-те липня завжди був такий день, коли ми збиралися чи на Личаківському, чи на Байковому цвинтарі. Так сталося, що в цей день я закрив протягом пів години очі двом нашим хлопцям, які загинули в той день”, – згадує заступник голови УНА-УНСО Ігор Мазур (“Тополя”).

“Насправді, ця виставка сьогодні розкаже, з чого почався волонтерський рух в Україні. А він зародився насправді 25 років тому, коли добровольчі підрозділи УНСО брали участь у російсько-грузинській війні”, – впевнений координатор виставки Павло Мельник.

Відео за темою

Грузія згадує жертв російської агресії 2008 року – фоторепортаж


А поділитися?Вам має сподобатись...