У Львові відкрив виставку Мирослав Дедишин, відомий у світі як Максимільян Деліус

logo
65564_u_lvovi_vidkriv_vistavku_miroslav_dedishi.jpeg


У львівській галереї «Зелена канапа» відкрили виставку скульптур Мирослава Дедишина, до якої долучили роботи його сина Андрія.

Це мала бути виставка двох авторів ― Мирослава Дедишина та його сина. Втім, за день до відкриття сталася трагедія: син Андрій несподівано пішов із життя. Але його твори присутні на експозиції, а Мирослав Дедишин присвятив її пам’яті сина.

Мирослав під псевдо Максимільян Деліус добре знаний у Європі. Німецька галерея «Vogel» виставляла його разом із такими легендами, як Сальвадор Далі.

«Коли закрилася галерея Vogel, з якою він співпрацював багато років, вони організували аукціон, де Мирослав продавався на рівні з такими авторами, як Пікассо, Сальвадор Далі. І його скульптури були всі продані, до того ж їхня ціна була в рази вища, ніж початкова. Це свідчення такої популярності», ― прокоментувала кураторка виставки Олеся Домарадзька.

Мирослава Дедишина знаємо й завдяки його скульптурам із льоду. У цій царині митець отримав нагороди на фестивалях у Львові та містах Канади. Був волонтером на Цейлоні.

А нині у галереї «Зелена канапа» автор демонструє свої скульптури, у яких майстерно поєднав різні матеріали ― бронзу, дерево, мармур, базальт, штучне скло. А ще показує портрети Міка Джагера, Михайла Демця та інших.


А поділитися?