У Львові відкривають відділення, де лікуватимуть захворювання крові і проводити трансплантації кісткового мозку

logo


Відділення вже за кілька місяців почне функціонувати на повну потужність.

У Першому територіальному медичному об’єднанні Львова запрацювало гематологічне відділення, де розпочинають лікувати рак крові, лімфоми, апластичні анемії та імунодефіцити.

Про це зазначається на сторінці лікарні в соціальній мережі. 

Також читайте

“Наразі відділення гематології – блок на 8 ліжок. Пацієнтів, які до нас звернуться, ми уже готові забезпечити усіма необхідними обстеженнями – від аналізів крові, УЗД, КТ та рентгенологічних досліджень, до досліджень спинномозкової рідини та біопсій лімфовузлів з подальшим гістологічним висновком. Також ми будемо виконувати високодозову хіміотерапію”, – зазначили у закладі.

Також тут готуються вже за кілька місяців розпочати проведення трансплантацій кісткового мозку (ТКМ), за який українцям доводилось літати за кордон.

“За потреби у 750 алогенних ТКМ щороку, цьогоріч в Україні їх виконано лише 47. Просто зараз ми наповнюємо відділення найсучаснішим обладнанням для діагностики, диференціювання та дослідження різноманітних видів гематологічних захворювань. Також споруджують 12 стерильних боксів для трансплантацій. Кожного пацієнта відділення забезпечить необхідною трансфузійною підтримкою, цілодобовим доступом до препаратів і компонентів крові та своєчасним знеболенням на всіх етапах діагностики й лікування”, – додали медики.

“Старий, іди!”: чому виникли масові протести у Казахстані і яка ситуація зараз (фото, відео)

У Telegram стався глобальний збій: які проблеми виникли та які країни зачепило

МОЗ змінило змішані схеми вакцинації від COVID-19: як відтепер їх можна комбінувати