У Львові відкрилась виставка «Діалоги»

logo


Фото і відео

Спільно з Надзвичайним та Повноважним послом Італії в Україні П’єром Франческо Дзадзо відкрили  виставку творів українських та італійських художників у нашому Львівському палаці мистецтв.

Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький та в о голови ЛОР Юрій Холод, пише Четверта студія.

Спільнаекспозиція, до якої увійшли картини Паоло Койя, Артура Котика, Клаудіо Росаті, Віктора Бариби та Наталлі Ферратті, має назву “Діалоги”.

Такі спільні мистецькі проєкти дуже важливі, адже культура також є частиною дипломатії і потужною зброєю, яка своєю правдою і свободою загрожує диктатурам.

Саме тому наш ворог століттями намагається применшити цінність української культури, вкрасти у нас митців і їхні твори, знищити те, що вивезти, знівелювати чи присвоїти неможливо. Саме тому росіяна окупованих територіях нищить музеї, бібліотеки, вбиває людей культури, забороняє нашу мову і релігію.

Наше завдання сьогодні – примножувати культурні кооперації з митцями всього світу, презентувати нашу культуру, ділитися її надбаннями, взаємодіяти і поширювати наші культурні впливи. Повертати і чітко закріплювати на культурній мапі світу наших великих митців, а також і давати дорогу молодим. 

«Для мене також дуже важливо, що місцем для міжнародних виставок стаєнаш Палац мистецтв. Це велике приміщення у самому центрі Львова має дуже великий культурний потенціал.

Також ми сьогодні погасили марку на честь українсько-італійської дружби і висадили спільно з послом дерево у сквері На валах», – повідомив Холод.

Коментарі

Позначки: Львівська обласна рада,Максим Козицький, Юрій Холод