У Львові відкрилася швидкісна зарядна станція для електромобілів незвичного формату: як працює нововведення

logo


Компанія Leo Green Investments (LGI) відкрила на території ТРЦ Forum Lviv нову зарядну станцію. Вона має ряд особливостей облаштування, крім того, вона підключена до операційної системи GO TO-U.

На локації встановлено пристрій загальноюпотужністю 182 кВт, який побудований на схемотехніці Siemens. Він розрахований на одночасне заряджання чотирьох електромобілів від конекторів CCS2 Combo та GB/T потужністю 160 кВт кожний, CHAdeMO – на 50 кВт та Type 2 – на 22 кВт.

Особливістю зарядної станції ТРЦ Forum Lviv стало виведення окремого конектора на окреме паркомісце. Зорієнтуватися водію у виборі місця для зупинки допоможе стела з підсвіткою, на якій відображається певний конектор, а також вказівка на самому паркомісці. Крімтого, для максимальної зручності крайні конектори закріпили безпосереднью на паркомісцях, під табличкою-вказівкою.

За допомогою застосунку GO TO-U водії електромобілів зможуть забронювати зарядку на необхідний день та на час, уникаючи можливих черг. Крім того, в застосунку можна віддалено контролювати зарядну сесію, а також обрати зручний спосіб оплати.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Rivian створює власний рейтинг зарядних станцій,який інтегрують у електромобілі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!

Become a patron at Patreon!

See more

Previous article З запасом ходу понад 500 км: електричний кросовер Cadillac Optiq розкрив усі секретиNext article Запасходу майже у 1000 км та зменшена ціна: електричний кросовер Audi Q6 E-Tron отримав цікаву версію