У Львові відновили сортування сміття. Фото

logo
116623_u_lvovi_vidnovili_sortuvannja_smittja_fot.jpeg


Всі перевізники готові до роздільного збору сміття і відсьогодні облаштовують майданчики спеціальними контейнерами.

Про це під час брифінгу повідомив директор департаменту ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук. На майданчику поблизу будинку на пр. Чорновола, 103 продемонстрували нові контейнери для роздільного збору, встановлені перевізником «Санком». 

«Такі контейнери встановлені по всім основним майданчикам. Протягом двох днів будуть контрольні проїзди, будемо дивитися, де ще необхідно доставляти, – повідомив Назарій Романчук – Контейнери у багатьох уже були готові, тільки декілька докупили. Насправді ресурси у перевізників уже були». 

За його словами, зараз у місті встановлено 1648 контейнерів для роздільного збору сміття, а всі перевізники відзвітували, що мають потужності для сортування та роздільного вивозу скла, паперу і пластику. У разі несортування перевізники будуть отримувати попередження, а після трьох попереджень з ними можуть розірвати угоду, повідомив Назарій Романчук.

Закуповують контейнери перевізники власним коштом. Такі, що встановлені компанією «Санком» коштують по 6-7 тис грн, повідомив представник компанії Роман Білецький. За його словами, фірма вже встановила 33 нові контейнери, а загалом по місту вони мають приблизно 800 контейнерів.

«У нас заключені угоди з фірмами, що здійснюють приймання вторсировини, все, що збирається цим автомобілем відправляється цим підприємствам. – там досортовується. Контейнери встановлюються пропорційно кількості контейнерів з ТПВ, згідно з вимогами законодавства», – сказав Роман Білецький.

«Санком» здає вторсировину компанії «Укреко-індастрі». Фірма зареєстрована у Рівному, її співзнасновником є «Санком», і обидві компанії мають спільного кінцевого бенефіціара Сергія Естремського.

Зоя Красовська


А поділитися?Вам має сподобатись...