У Львові відновлять роботу дитячі гуртки та секції

logo


З понеділка, 14 лютого, можуть відновити роботу дитячі гуртки та секції.

Таке рішення сьогодні, 11 лютого, ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львівської міської ради.

«Відновити роботу гуртків, секцій, в тому числі, що проводяться сторонніми юридичними та фізичними особами у закладах загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади усіх типів та форм власності та визначити, зо формат організації гуртків, секцій (очна чи дистанційна форма) відбувається за рішенням директорів закладів середньої освіти Львівської міської територіальної громади», – мовиться у рішенні.

Також відновлено роботу гуртків та секцій у позашкільних закладах освіти, дозвілля та у мистецьких школах. Але тут формат роботи – очний чи дистанційний – визначатимуть керівники гуртків та секцій.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», з понеділка учні 5-11 класів повернуться за парти. Але якщо рівень захворюваності серед школярів зростатиме, то директори шкіл самі ухвалюватимуть рішення про переведення навчального закладу на дистанційне навчання, не очікуючи на вказівки з Ратуші.

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!