У Львові відремонтують баскетбольний майданчик біля Порохової вежі

logo
153973_u_lvovi_vidremontujut_basketbolnij_majdan.jpeg


На ремонт дитячо-спортивного майданчика на вулиці Винниченка виділили майже 3 млн гривень.http://portal.lviv.ua

http://portal.lviv.ua

На вулиці Винниченка у Львові, біля Порохової вежі, облаштують занедбаний баскетбольний майданчик. Про це повідомляє сайт електронних закупівель Prozorro.

Для ремонту всього дитячо-спортивного майданчика, частиною якого є баскетбольне поле міська рада виділа 2,9 млн гривень.

За ці кошти запланували облаштувати сучасний баскетбольний майданчик із трибунами, відпочинковою зоною зі стаціонарними вуличними шаховими столами та тренажерами.

Замовником робіт вистапило ЛКП «Спортресурс». Попередньо запланований Кінцевий термін виконання робіт – 31 грудня, а тендерні пропозиції приймають до 14 грудня. З наступного дня почнуть аукціон.

Нагадаємо, у червні цього року Львівська міська рада оголосила про капітальний ремонт кількох майданчиків у місті. Відтак запланували оновити дитячі майданчики на вулиці Марка Вовчка, 3, Чорноморській, 12, Чорновола, 45 та Винниченка, 4.

Також до кінця грудня планують завершити облаштування спеціального майданчика для гри у петанк, який також розташований біля Порохової вежі.

 


А поділитися?