У Львові відремонтують площу Яцека Куроня

logo


На площі Яцека Куроня у Львові створять громадський простір. Ремонтні роботи на території навпроти Генерального консульства Республіки Польща розпочнуться у віторок, 8 травня.

За інформацією прес-служби ЛМР, на площі облаштують можливість безбар’єрного пересування для людей з інвалідністю, встановлять вуличні меблі і висадять дерева.

«Площа стане доступнішою з боку вулиці Стуса, а ще стане зеленішою. Кілька старих хворих дерев, які перебувають в аварійному стані, замінять на нові», – повідомив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Нагадаємо, що за присвоєння імені Яцека Куроня площі біля Генерального консульства Польщі депутати ЛМР проголосували 22 березня. Яцек Куронь — польський політик, визначний учасник антикомуністичної опозиції народився у Львові 3 березня 1934 року.

Він був співавтором стратегії незалежної профспілки «Солідарність» і учасником«Круглого столу» 1989 року, що призвів до виборів і зміни влади у Польщі. Куронь працював міністром праці та соціальної політики у 1989 – 1993 рр. і обирався депутатом Сейму в 1989 – 20001 рр. Помер видатний львів’янин 17 червня 2004 року, похований у Варшаві на військовому цвинтарі Повонзки.