У Львові відремонтують вулицю Пулюя

logo


Завершити роботи мають до кінця цього року.Фото: google-maps

Фото: google-maps

У Франківському районі Львова відремонтують вулицю Івана Пулюя. Відповідний тендер оголосили на сайті електронних закупівель Prozorro.

Пропонована вартість робіт становить понад 4 млн гривен. Згідно з технічним завданням, підрядник має демонтувати старе покриття дороги та бортових каменів, натомість укласти новий асфальт, замінити комунікації та дощовідведення, замостити тротуар плиткою по типу ФЕМ, оновити дорожні знаки та розмітку й облаштувати зупинковий павільйон. Завершити роботи мають до кінця цього року.

Подавати пропозиції можна до 3 вересня, а наступного дня розпочнуть аукціон серед учасників тендеру. Додамо, що у жовтні 2016 року у Львові обрали майданчик для цифрового та інноваційного перетворення. Так званим «розумним районом» став мікрорайон вулиць Наукової та Володимира Великого, що у Франківському районі Львова. Відтак тут мають встановити лавки і зупинки з можливістю підзарядки ґаджетів та системами сортування сміття, сучасними світлофорами, мультитач об’єктами для шкіл та електронними табло заторів.