У Львові відсвяткують 50-річчя створення Світового конгресу українців

logo


22 червня, 2017 – 15:20

Ряд заходів, присвячених святкуванню 50-ї річниці від дня створення світового конгресу українців пройде у Львові цьогоріч 27– 29 серпня. Окрім іншого, львів’яни та гості міста зможуть взяти участи в офіційному відкритті «Днів української діаспори у Львові» на площі біля пам’ятника Митрополиту Андрею Шептицькому та побувати на виставці творів митців діаспори зі збірок національного музею у Львові імені Митрополита.

План заходів також передбачає Божественну літургію в Архикатедральному Соборі св. Юра, урочисту акцію «Шана героям» в Державному історико-культурному музеї-заповіднику «Личаківський цвинтар».28 серпня у межах заходу відбудеться презентація видання «Українсько-польське примирення в документах ієрархії та священства» у Національному університеті «Львівська політехніка».  29 серпня  в Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай»  відбудеться захід «Сад Світового Українства».

На завершення святкувань у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької пройде урочиста академія «Ремінісценції UA» за участю колективів української діаспори та України.