У Львові виявили в продажу книгу, де українців названо “хохлами” і “рагулями”

logo


Книгарня перепросила і вилучила наклад, а от видавництво та авторка на контакт не виходять.

У Львові розгорівся скандал довкола посібника з англійської мови, в якому українців зневажливо називають “хохлами”. Видання в місцевій книгарні випадково побачив один із жителів міста, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Микола Сирота виклав у соцмережі фото сторінок, де українців зневажливо називають “хохлами” та іншими образливими словами. Щойно справа набула розголосу – книгарня вилучила з продажу підручник і вибачилася. “Ми розуміємо, що це українофобське і що йому не місце на наших полицях. Але кожну книжку ти не можеш відстежити. І коли це посібник з англійської мови – всі посібники не переглянеш. І навіть не запідозриш, що там таке може бути”, – каже арт-директор мережі книгарень Анастасія Левкова.

Зазначений наклад книги з назвою “Посібник із лайливої англійської” – 35 тисяч примірників. Адресою видавництва виявився звичайний житловий будинок у Львові. Авторка Світлана Варшавська на мобільний не відповідає, а сусіди запевняють, що жінка давно виїхала за кордон і у Львові не проживає. “Вона наче росіянка, має якесь коріння російське”, – кажуть вони. Невідомою наразі є також доля накладу українофобської книги і джерела його фінансування.

Кореспондент ТСН Степан Грицюк

У Львові розгорівся скандал довкола посібника з англійської, в якому зневажливо описують українців
ТСН. 19:30 Сьогодні, 21:02

Українців зневажливо називають “хохлами” та іншими більш лайливими словами. Видання в місцевій книгарні випадково побачив один із мешканців міста. Як виявилося, його реалізують по всій Україні.