У Львові виявлені фальшиві 200-гривневі купюри

logo
162703_u_lvovi_vijavleni_falshivi_200_grivnevi_k.jpeg


09.01.2018, 10:10

200 гривен, фальшивкаУ Львові “гуляють” фальшиві 200-гривневі купюри з малопомітним написом “сувенір”. Про це повідомляє керівник спільнота “Варта-1” Ігор Зінкевич. 

Львів’ян просять бути уважними під час купівлі товарів, бо почастішали випадки, коли недобросовісні покупці намагаються розрахуватися сувенірними купюрами по 200 грн.

“Сьогодні на Шпитальній продавець жалілася, що ходять по 200 фальшиві гроші. Пізніше у продавця на Городоцькій купили товар за фальшиві 200 грн.”, – йдеться в повідомленні

На що звертати увагу, щоб не стати жертвою шахраїв: на банкноті немає водяного знаку, її колір трішки відрізняється, на ній малопомітно надруковано слово “сувенір”.

Во Львове “гуляют” фальшивые 200-гривневые купюры с малозаметным надписью “сувенир”. Об этом сообщает руководитель сообщество “Варта-1” Игорь Зинкевич. 

Львовян просят быть внимательными при покупке товаров, так как участились случаи, когда недобросовестные покупатели пытаются рассчитаться сувенирными купюрами по 200 грн.

“Сегодня на Госпитальной продавец жаловалась, что ходят фальшивые деньги по 200 грн. Позже у продавца на Городоцкой купили товар за фальшивые 200 грн.”, – говорится в сообщении

На что обращать внимание, чтобы не стать жертвой мошенников: на банкноте нет водяной знака, ее цвет немного отличается, на ней малозаметно напечатано слово “сувенир”.


А поділитися?