У Львові викрили двох кишенькових злодіїв

logo
153813_u_lvovi_vikrili_dvoh_kishenkovih_zlodijiv.jpeg


29.11.2017, 14:52

карманник, Подвальная, телефонУ Львові правоохоронці викрили зловмисників, причетних до кишенькової крадіжки. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.  

У Галицький відділ поліції 28 листопада з заявою про крадіжку звернулась 34-річна мешканка міста Винники. Жінка повідомила, що близько 13.30 на зупинці громадського транспорту по вулиці Підвальній у Львові з кишені куртки у неї викрали мобільний телефон Lenovo.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 (крадіжка) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років позбавлення волі.

Як встановили правоохоронці, до скоєння крадіжки причетні двоє львів’ян віком 34 та 44 роки. Речові докази поліцейські у них вилучили. Зловмисників перевіряють на причетність до скоєння інших правопорушень, проводиться досудове розслідування.

Во Львове правоохранители разоблачили злоумышленников, причастных к карманной кражи. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Галицкий отдел полиции 28 ноября из заявлением о краже обратилась 34-летняя жительница города Винники. Женщина сообщила, что около 13.30 на остановке общественного транспорта по улице Подвальная во Львове из кармана куртки у нее похитили мобильный телефон Lenovo.

По данному факту было открыто уголовное производство по ч.1 ст.185 (кража) УК Украины. Максимальное наказание, предусмотренное санкцией статьи, – до трех лет лишения свободы.

Как установили правоохранители, к совершению кражи причастны двое львовян в возрасте 34 и 44 лет. Вещественные доказательства полицейские у них изъяли. Злоумышленники проверяются на причастность к совершению других правонарушений, проводится досудебное расследование.


А поділитися?