У Львові вимагають запустити електробус до аеропорту або за маршрутом тролейбусу №1

logo


5 грудня на сайті Єдиної системи місцевих петицій Данило Березюк зареєстрував електронне звернення щодо раціонального використання єдиного на Львів електробуса. 

Автор звернення наголошує, що наразі електробус їздить на тролейбусному маршруті № 29, відтак, він виконує роль звичайного тролейбуса. Отож, звернувся з проханням запустити електробус на напрямки, які погано охоплюються іншим громадським транспортом. Про це повідомляє кореспондент 032.ua.

Данило Березюк пропонує декілька варіантів його використання. Серед них – відновити тролейбусний маршрут № 1, що курсував від вулиці Енергетична до вулиці Шота Руставелі, або ж запустити електробус від аеропорту до залізничного вокзалу. Він зазначив, що таким чином можна буде зменшити збитковість цього маршруту, оскільки електрика дешевша за пальне.

Станом на сьогодні, 9 грудня, цю петицію підтримало 15 осіб. Для розгляду у Львівській міськраді звернення має набрати 500 підписів львів’ян, до кінця збору підписів залишилося 56 днів.  

Нагадаємо, від цієї суботи, 7 грудня, трамвай № 7 знову курсує за попереднім напрямком від вулиці Татарбунарська і на вулицю Погулянка.