У Львові виставили живопис на корі аборигенних художників Австралії

logo
65072_u_lvovi_vistavili_zhivopis_na_kori_aborig.jpeg


У галереї «Дзиґа» відкрилась виставка «Старі Майстри», яка знайомить із творчістю корінних художників Австралії.

«Старі Майстри» – видатні австралійські художники, що малювали на корі. Виставка демонструє твори деяких із найкращих австралійських корінних художників ХХ століття. Малювання на корі є однією з видатних традицій світового мистецтва, яке практикували аборигенні художники Арнемленда (північна територія Австралії) упродовж тисячоліть.

Після відкриття у 2014 році та успішного туру австралійської флейтистки Ани де ла Вега у жовтні 2016 року, Посольство Австралії в Україні вдруге презентує культурну програму у Львові. Виставка є частиною програми 2017 року на честь 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Австралією і Україною, а також відзначення 70 років українського поселення в Австралії.

«Оригінальна виставка малюнків на корі відкрилася в Канберрі кілька років тому. Оскільки не всі можуть приїхати до далекої Австралії, Міністерство закордонних справ і торгівлі Австралії та Національний музей Австралії розробили пересувну виставку репродукцій, які подорожують по всьому світу, щоб показати це чудове мистецтво для широкої аудиторії. Ми дуже раді представити українцям колекцію дивовижних, приголомшливих зображень – прикладів традиційного виду мистецтва, створеного однією з найстаріших культур у світі», – говорить Брюс Едвардс, тимчасовий повірений у справах Посольства Австралії.

У Львові виставка триває до 3 березня. Після виставок у Києві та Львові «Старі майстри» помандрують до Харкова.

Фото: Мирослав Пархомик.


А поділитися?