У Львові візьме старт пілотний проєкт з рекрутингу

logo


Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Січня 2024, 20:19

Про це в інтерв`ю кореспонденту АрміяInform повідомив уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

— Поки що попередньо можу анонсувати, що
зі Львівською міською радою в нас є намір найближчим часом запустити пілотний проєкт на одній з локацій міста. Ми шукаємо правильний формат, який це вигляд матиме, як це повинно працювати, — повідомив уповноважений.

За його словами, далі ця активність набуватиме спроможностей.

— З ходу відкритися в багатьох містах складно. Це треба час і ресурс. І в часі, і в ресурсах ми обмежені. У нас заплановано як мінімум в чотирьох обласних центрах цього року, можливо, навіть у першому півріччі,
відкрити рекрутингові центри, і об’єднати це в одну мережу. Плануємо більше охоплювати людей, давати їм зручні локації, куди можна прийти, поспілкуватися, поставити всі запитання, — додав Олексій Бежевець.

Він уточнив, що Міноборони надалі дивитиметься, що треба покращити в роботі рекрутингових центрів:

— У перспективі вони мають бути як мінімум у всіх обласних центрах. А як максимум — якщо в цьому ми побачимо потребу — і в районних центрах, можливо, не в усіх, але в більшості».

Обидві частини інтерв`ю з уповноваженим представником Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексієм Бежевцем читайте тут і тут.