У Львові визначають, чиї студенти найкраще грають у волейбол

logo


У Львові у розпалі другий за ліком Студентський фестиваль із волейболу. Тут визначають наймайстерніших серед команд університетів, академій, інститутів і коледжів.

На турнірі приборкують м’яча у змішаних колективах: хлопці та дівчата змагаються пліч-о-пліч. А правила дещо спростили: матч триває до 2 перемог однієї з команд. Президент обласної федерації волейболу Володимир Левків пояснює: «Турнір розрахований на студентів масових розрядів. Не тих спортсменів високого класу, які беруть участь в офіційних Всеукраїнських змаганнях. А для тих студентів, які ходять в секції з виду спорту. Але не мають тої системи змагань, яка би дозволяла їм оцінити свої можливості».

На одному із майданчиків Університет безпеки життєдіяльності міряється силами з… Університетом безпеки життєдіяльності. Студенти розділилися на команди за віком. Хоч молодші і нав’язують боротьбу, перший сет за досвідченішими опонентами ‒ 25:23. У другому періоді старші волейболісти беруть гору з рахунком 25:13 і ставлять масну переможну крапку у цьому протистоянні.

Капітан команди переможців каже: «Завжди є такі моменти, коли в команди є спад і треба якось підтримати, підбадьорити. Але деколи треба і в потилицю дати» (сміється).

На сусідньому майданчику з’ясовують стосунки у спортивній дуелі волейболісти Академії друкарства і Університету фізкультури. 25:20, 25:16 ‒ сильнішими виявилися гравці університету. Але ті, хто поступилися, носів не повісили. Богдан Бішко з Академії друкарства ділиться враженнями: «Дуже хороший настрій. А поразка ‒ це не страшно. Не на гроші ж граємо, як то кажуть. Дуже весело, багато знайомств. І старих друзів зустрів».

Фестивалитимуть волейболісти до четверга, 11 жовтня. Окрім класичних ігор, будуть ще й поєдинки у спортивних квартетах і дуетах.