У Львові визначили переможців фото-флешмобу «Безпечні дороги». Фото

logo


Переможці конкурсу отримали картки на 20 літрів пального.фото назар притула

фото назар притула

Сьогодні, 27 серпня, у Львові нагородили переможців конкурсу селфі з паском безпеки, який медіахаб «Твоє місто» проводив спільно Львівською облдержадміністрацією.

Переможців фото-флешмобу привітали директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Роман Кокотайло і керівник медіахабу «Твоє місто» Тарас Яценко та вручили їм скретч-картки на пальне.

Участь в акції взяли близько 40 осіб, серед яких, за допомогою сервісу random.org, визначили п’ятеро переможців. Сьогодні свої призи забрали троє львів’ян: Олександр Мельников, Василина Лещишин та пан Сергій. Ще двоє – пообіцяли зайти пізніше.

Зазначимо, що для участі в акції учасник мав сфотографуватись із пристебнутим паском безпеки, опублікувати фото та долучити до посту друзів-водїїв, поширити допис у себе на сторінці в Facebook.

Нагадаємо, що медіахаб «Твоє місто» спільно з Львівською обласною державною адміністрацією та патрульною поліцією Львівської області проводить на теренах Львівщини широку інформаційну кампанію «Безпечні дороги», в межах якої заплановане проведення дискусій, інтерактивних конкурсів, інформаційних уроків для учнів молодших класів.

#Безпечні дороги – кампанії, спрямована на безпеку дорожнього руху, яка була розпочата наприкіці минулого року медіа-хабом «Твоє Місто» в співпраці з соціальною ініціативою УГКЦ «Хтось не зробить», Патрульною Поліцією Львівщини та львівської  міської ради. За підтримки соціально відповідального бізнесу, зокрема компанії «Арія Моторс», «Вухо.ком» та радіо-патнера кампанії – Радіо «Львівська Хвиля» було проведено цілий цикл соціально-інформаційних акцій та заходів, які дали позитивні результати. На закінчення 1 півріччя за даними  статистики суттєво скоротилася  кількість важких ДТП і вдвічі зменшилася кількість смертельних випадків в місті. Протягом літа було прийнято рішення про розширення кампанії #Безпечні дороги на Львівську область. «За підтримки партнерів та у співпраці з програмами львівської обласної адміністрації ми розраховуємо на позитивну динаміку в межах області, що дасть можливість максимально задіяти всі фактори безпеки та реально зменшити кількість важких ДТП» – говорить Тарас Яценко, керівник медіа-хабу «Твоє Місто».