У Львові визначились, скільки коштуватиме транспортна картка “ЛеоКарт”

logo


image

“ЛеоКарт” – це пластикова картка, якою можна буде розраховуватися у громадському транспорті Львова. Її продаватимуть у кіосках, Центрі обслуговування пасажирів, в аеропорті тощо.

До теми У Львові визначились, скільки коштуватиме проїзд із введенням е-квитка

Вартість “ЛеоКарт” вже затвердили

На засіданні виконкому Львівської міськради 19 листопада затвердили вартість пластикової транспортної картки “ЛеоКарт”. Ціна носія е-квитка становитиме 60 гривень. Мовиться про персоналізовану пільгову і загальну неперсоналізовану картки.

Пільговики мають право отримати “ЛеоКарт” безкоштовно. Для цього потрібно звернутись у ЦНАП або у Центр обслуговування пасажирів, що на вулиці Горбачевського 10. Також можна подати запит для отримання картки через Особистий кабінет львів’янина на сайті Львівської міськради.

Транспортну картку можна буде придбати у кіосках, Центрі обслуговування пасажирів, аеропорті та на вокзалах. “ЛеоКарт” потрібно буде “пов’язати” із кабінетом мешканця, адже саме туди зараховуватимуться гроші. Це можливо буде зробити за допомогою мобільного додатка, який слід завантажити на свій смартфон. Окрім цього, така опція з’явиться на сайті Львівавтодору.

Цікаво Е-квиток вже у Львові: в трамваях встановили перші валідатори

Коротко про е-квиток у Львові З 13 січня 2022 року у громадському транспорті Львова запрацює е-квиток. Наразі проєкт вартості проїзду винесли на громадське обговорення, що триватиме з 10 до 25 листопада. Буде 3 типи “ЛеоКарт” – загальна, персоналізована та туристична. Абонементи можна буде придбати від 1 дня до року. Попередньо, разовий е-квиток з можливістю пересадки впродовж 40 хвилин коштуватиме 10 гривень, а паперовий квиток без пересадки – 15. Якщо пасажир не зареєструє проїзд, то заплатить контролеру 200 гривень штрафу.